“Hayallerinizdeki yaşam alanları için MI SILLA uzmanlığı her aşamada sizlerle”

 

Dünya üzerinde değişen moda akımını yakından takip eden Mi Silla Home kişiye ve mekana özel üretimi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürür.

El işçiliğine dayalı kaliteli malzemeleri; özel cila ve kumaşlarla harmanlayarak estetiği ön plana çıkartmaktadır. Firmamız tüm imalatlarında; aksesuarların dekorasyondaki öneminin farkında olarak bütünsel tasarımlar gerçekleştirir.

Süreçlerimiz

01 TANIŞMA

Müşterilerimiz tasarım mağazamız, sosyal medya veya çağrı hattımızdan bizlere ulaşırlar. Birlikte bir görüşme takvimi belirleriz. Öncelikle tanışır sohbet eder mutlu hissedecekleri ortamı anlayıp analiz etmeye yardımcı oluruz. Birlikte fikir ortaklıkları sağlayarak proje ve mobilya seçimlerini yaparız. Bu seçimleri yaparken kumaş, aksesuar ve yan ürünlerin hepsini bütünsel olarak ele alırız.

02 TASARIM SÜRECİ

ihtiyaç doğrultusunda iç mimari ve endüstriyel tasarım boyutlarında destekleriz. Bunu yaparken tasarlanmasını arzu ettiğimiz mekanı ziyaret ederek profesyonel analizler yapar, fotoğraflar çeker ve isteklerinizi not ederiz. Bu mekan, tercihinize göre eviniz ya da çalışma alanınız olabilir. Şehir veya ülke dışındaki mekanlar için projelerinizi mekan fotoğraflarıyla bizlere iletebilir gerektiği takdirde şehir dışında görüşme takvimi belirleriz. Görüşmeler sonrası ürün detayları ve tasarım görselleri ile fiyat teklifimizi oluşturur ve müşterimizin onayına sunarız.

03 UYGULAMA

Son adımda müşterilerimizden gelen onay ile üretime başlar, profesyonel ekibimiz ile ürünlerimizi hazırlar ve mekana yerleşimini yine ekibimiz ile yaparız. Mi Silla Home ailesi olarak kişiye özel tasarım anlayışını hissetmek isteyen herkese yardımcı olabilmeyi amaçlarız.

İletişim

Adres: Çayyolu Mah, 2673. Cd. Santra Royal Blok No:8 D:I, 06810 Çankaya/Ankara

Çalışma saatleri: 09.30 – 18.00

Telefon: (0312) 999 94 09

E-Posta: info@misillahome.com

Copyright © 2021 Misilla Home – Tüm hakları saklıdır.

Gizlilik Politikası – Çerez Politikası

Web Tasarımı: Cenkweb.com